"Chtěla jsem být v klidu za městem, aby o mně nikdo nevěděl. Nejsem na velkoměstský frmol zvyklá, zvolila jsem proto Hlásnou Třebáň. Karlštejnsko se mi vždycky moc líbilo," svěřila se Ester.  Z domova v Ústí nad Labem byla zvyklá dívat se na řeku, a tak si pronajala domek nad Berounkou.

Toto místo, které v jedné ze svých písní proslavil zpěvák a humorista Ivan Mládek, jí připadá krásné a velmi romantické. "Ten jez, ty fantastické lesy, jsem tady opravdu šťastná. Do Prahy je to kousek, jen kdyby tady nebyli ti hrozní pavouci," zatvářila se Ládová nešťastně.

Ráda by fobii překonala

Ester o sobě tvrdí, že trpí pavoukomanií (arachnofobií, tzn. chorobnou úzkostí z pavouků). Pověru, že pavouci údajně přinášejí štěstí, vůbec nechápe. "Zatím si zvykám a je to o tom, že buď přežije pavouk, nebo já. Jakmile nějakého najdu, hned ho likviduju," přiznala.

Prý se začas ukáže, kdo zvítězí. Ester Ládová by ráda svoji fobii překonala. Už se těší na jaro a na procházky kolem jezu. V Hlásné Třebáni se již také rozkřiklo, že tu teď bývalá pornoherečka bydlí. "Pár lidí si přišlo pro podpis, ptali se mě i na novou desku. Všichni byli velmi příjemní a milí," konstatovala Ester s vírou, že lidé ji tady nebudou obtěžovat.

U dveří nacházela milostné dopisy

V Praze jí totiž velmi vadilo, že nacházela na rohožce milostné vzkazy. Vysloveně vytočit ji pak dokázalo, když jí ctitelé zvonili takřka nepřetržitě na venkovní zvonek a dožadovali se, aby je přijala na návštěvu.