Organizátoři a hosté, vázání mlčenlivostí, odmítli zveřejnit jakékoli informace z obřadu. Navzdory maximálnímu úsilí o utajení se přesto místní média dostala k některým detailům. Nevěsta měla údajně na sobě šaty od italského návrháře Valentina za 96 tisíc eur (2,8 mil. korun), dar svého otce Thierryho Roussela (52).

Hosté se mohli občerstvit tisícovkou lahví šampaňského Veuve Clicquot. Místo svatebních darů dvojice požádala hosty, aby věnovali peníze na jesle pro děti z chudých rodin.

O nerušený průběh akce se staralo takřka 400 příslušníků soukromých bezpečnostních služeb. Svatební obřad a hostina se odehrály na pozemku nadace Maria Luiza and Oscar Americano Foundation, na němž stojí i kulturní centrum Sao Paula.

Nadace pozemek uzavřela pro veřejnost už týden před svatbou. Na 750 hostů dostalo magnetické identifikační karty umožňující přístup na pozemek, avšak před vstupem do areálu museli u ochranky odevzdat fotoaparáty a mobilní telefony.

Pár, který sdílí lásku ke koním, se seznámil před třemi lety v jezdeckém středisku v Belgii. O rok později se Athina Onassisová, jediná dědička rejdařských miliard, přestěhovala do Sao Paola. Doda má z předchozího vztahu s modelkou Sibele Dorsovou (30) pětiletou dceru Viviane.