Že by se nechala fotografovat nahá, to zatím nepředpokládá. "Já nemám zapotřebí se svlékat a doufám, že to nebudu mít zapotřebí nikdy. Když na to ale budu mít náladu, tak to možná udělám. Teď nevím, rozhodně ale je podmínkou, že musím mít perfektně vypracované tělo," uvedla Partyšová.

O Gabriele je známo, že hodně sportuje a stále se udržuje v kondici. Pravidelně cvičí, občas vyráží do posilovny, každé ráno si zaplave doma v bazénu, hraje tenis a v zimě se často vydává s lyžemi na hory. Snaží se také dodržovat správnou životosprávu. Na večírcích se nepřejídá, spíš jen ochutnává dobroty.

O tělo se musí starat

Partyšová má hrůzu z celulitidy, proto nic neponechává náhodě. "Chodím pravidelně na výborné thajské masáže proti celulitidě a na speciální kúry, které se provádějí baňkami. To víte, třicítka pomalu na krku, člověk se musí o své tělo pravidelně starat," řekla.

Gábina se netají tím, že má ráda sex. Když se zamiluje, je svému partnerovi věrná. Její přítel, podnikatel Josef Kokta, přiznal, že na ni žárlí, protože se kolem ní stále točí mladí muži. Zároveň se ale nechal slyšet, že "všechno je v mezích normy".