"Chodila jsem s ním, ale nevěděla, že se tím živil. Ten vztah je minulost," vzkázala prostřednictvím své zastupující agentury.

Zpěvák Václav Skípala (alias Veny) z chlapeckého dua Mark and Veny v Blesku a v časopisu Spy tvrdí, že s Lucií chodit nepřestal. Oficiálnímu příteli miss, volejbalistovi Tomášovi Andělovi, se to jenom prý oba bojí říci. Lukáš Vedral z agentury AP/K2 jménem Lucie informoval, že to je nesmysl. Lucie s Václavem Skípalou sice chodila, ale už je to prý dávno pryč.

Miss: Skípala je "zamindrákovaný chlapec"

Kromě toho, že Skípala tvrdí, že má s novou českou miss partnerský vztah, neváhal médiím poskytnout detailní a peprné informace z vlastní minulosti. Byl prý dítě z pasťáku, které se později stalo pornohercem, aby mělo na drogy. Lucie o jeho minulosti podle něj věděla, ale nechtěla se jí zaobírat. Nová česká miss ovšem tvrdí, že o jeho výkonech před kamerou neměla tušení. Tvrdí, že se to dozvěděla teprve minulý týden a je z toho znechucená.

Podle Lukáše Vedrala je z celé aféry Váchová velmi smutná. Skípala je prý člověk, který se tímto způsobem snaží přiživit na její popularitě.

"Jsem připravena, že spousta lidí bude chtít mé popularity využít k tomu, aby se i oni prosadili," řekla osmnáctiletá miss ČTK. Bývalého přítele, který se snaží uplatnit jako zpěvák, označila za "zamindrákovaného chlapce", který chce naskočit na vlnu jejího úspěchu.