"Mnozí přátelé, kteří byli u mě doma na návštěvě a viděli mé skříně otevřené, nevěřili vlastním očím. Tvrdili mi, že v tomhle by se obyčejná ženská zbláznila," svěřila se Diana.

"Mě ale nakupování nejen hrozně baví, je pro mě i určitým propracovaným způsobem terapie. Báječně mi totiž zvedá náladu. Asi hlavně proto, že i když ho praktikuji velmi často, neleze mi zatím nijak výrazně do peněz," podotkla.

Řídí se vlastním vkusem

Pokud jde o výběr jednotlivých kousků, nemá prý rozhodující slovo módní diktát, ale Dianin vlastní styl. "Už to, že nakupuji v módních buticích, mi zajišťuje, že nebudu totálně out. Jinak se ale spíš než trendy řídím svým vkusem. Kupuji si oblečení hlavně sportovního rázu, trička, tenisky. Kdo mě zná, ten ví, že v botách na podpatku a šatech mě potká opravdu jen při speciálních příležitostech," upřesnila modelka.

Nechuť nosit vyloženě elegantní oblečení se však Dianě občas příliš nevyplácí. "Když jsem v obchodě a nějaký svršek se mi hodně líbí, koupím si klidně sedmkrát tentýž v různých barevných odstínech. Pak se mi ale stává, že když jdu například k soudu, který teď navštěvuji kvůli při s panem Zapletalem docela často, mám jen plno různých triček s naprosto nevhodnými nápisy a nevím, co si obléknout," popsala své trable se šatníkem Diana.

Spor se Zapletalem pokračuje

Kobzanová vede soudní spor s ředitelem soutěže Miss ČR Miloslavem Zapletalem, který ji zažaloval kvůli nafocení erotických snímků. Diana se svlékla pro časoips Leo, což bylo podle Zapletala v rozporu s platnou smlouvou. Kobzanová měla poškodit dobré jméno firmy a odradit i některé sponzory soutěže krásy.

Diana přišla o svůj titul, který získala v roce 2001. Zapletal po ní nyní požaduje omluvu a odškodnění ve výši 750 tisíc korun. Poslední jednání z červnece bylo odročeno. [celá zpráva]