"Známe se spolu od roku 2003, kdy nás na finále Miss ČR v Karlových Varech seznámil Šimonův bratr, který byl v porotě," svěřila se Minářová. Na svatební cestu se chtějí novomanželé vydat až na podzim, a to do Karibiku. "Dříve to nejde. Máme nějaké povinnosti," okomentovala to novomanželka.

Oba partneři touží mít děti."Tak dvě tři, ale počet ponecháme osudu," uvedl Leitner. "Šťastná rodina a dobře vychované děti, to je pro mě do budoucna tou největší motivací," dodala misska. A kdo bude držet rodinnou kasu? "Šimon, protože je hlavou rodiny," odpověděla Minářová.

Svatebního obřadu se v Bystrovanech zúčastnilo přes sto hostů. Mezi svatebčany byli mj. i Ivana Christová, Luděk Sobota, Ivan Hašek, Martin Severa, Michal David či Markéta Divišová.

"Areál Horizontu v Bystrovanech jsme si za místo svatby vybrali proto, že Petra se v blízké Olomouci narodila a líbí se nám zdejší prostředí," řekl Leitner. Součástí programu svatebního dne bylo mj. vystoupení cimbálové muziky Primáš či travesti show skupiny Laidies.