"Jakmile skončil první ročník České Miss, se kterým samozřejmě byla spousta dřiny a kdy jsem se ani na minutu nezastavila, jsem si odpočinula cestováním po světě. Navštívila jsem Jižní Afriku, Itálii i Ameriku. Teď jsem se vrátila z cest a hned jsem se pustila do práce," prozradila Maláčová a doplnila, že mnozí lidé si její náročnou práci ani nedokáží představit.

Červenec a srpen věnuje přípravám soutěže, v září pak spustí kampaň. "Postupně budeme vyhledávat vhodné dívky, které nemusejí být jenom krásné, ale především musejí znát jazyky, být inteligentní a osobité," přiblížila své představy.

Michaelu provází štěstí

"První ročník se nám podařil. Naše vítězky se velmi dobře uplatňují ve světě, například v nejrůznějších reklamních akcích. Jsem s nimi spokojená. Úspěch prvního ročníku byl výsledkem pracovního nasazení celého týmu a samozřejmě i kusem štěstí," shrnula ředitelka České Miss, kterou prý štěstí provází i jejím osobním životem.

"Jsem z rodiny, která to neměla lehké. Dědeček zemřel na rakovinu kostní dřeně, kterou získal kvůli tomu, že jako politický vězeň v padesátých letech musel pracovat v uranových dolech. Z maminčiny strany byli zase evangeličtí faráři. A tak jsem se díky své rodině naučila snášet útrapy života a pilně pracovat," vyprávěla Michaela.

"Dnes mě rodiče, sestra i přátelé v mé činnosti velmi podporují. Také jsem se dokázala v dobrém rozvést se svým manželem, švýcarským podnikatelem, který mi v soutěži o Českou Miss velmi fandí," uzavřela.