"Dřív mi to připadalo normální. Vzpomínám, že třeba v Chorvatsku jsme se bez plavek slunili na kamenech a dívali na Hvar. Teď už bych do toho nešla. Jednak bych se bála, že mě někdo vyfotí, ale také kvůli dětem. Nebylo by jim to příjemné," řekla Dolinová.

O svých fotkách, na kterých pózovala nahá, jednačtyřicetiletá moderátorka říká: "To bylo něco úplně jiného, byla jsem nalíčená, nasvícená. O vysloveně umělecké fotky sice nešlo, to by bylo silné slovo, ale rozhodně je autor pojal výtvarným způsobem."

Plastiku nechystá

Jinak se ale Michaela za své tělo vůbec nestydí a je s ním spokojená. Na žádné plastiky rozhodně jít nechce. Před třemi lety se podrobila korekci očních víček, a to jí jako chirurgická úprava úplně stačí. Svůj názor prý jen tak hned nezmění.

"S upravenými víčky jsem spokojená a jinak se svým zevnějškem dokážu skvěle žít, tak proč bych ho měla měnit," řekla a dodala, že zná případ, kdy byla dotyčná na plastice prsou šestkrát a pořád není spokojená. "To je pro mě odstrašující příklad, ale pokud někdo má tu potřebu a zvýší si tím sebevědomí, tak mu to přeju."

Slunění bez v Chorvatsku je tedy pro ní opravdu minulostí, ale protože má na tuto zemi krásné vzpomínky, chce ji ukázat manželovi, který tam nikdy nebyl. Společně s dětmi se na Jadran vypraví v polovině srpna. Jinak bude léto trávit pracovně v Luhačovicích, pak se chystá s rodinou do Jižních Čech. Budou dělat výlety, pojedou na Orlík a do Bechyně.