Anistonová a Vaughn se měli sblížit při natáčení snímku The Break Up. "Vypadá to, že si jeden druhého váží, společně se smějí. Opravdu je mezi nimi chemie," sdělil zdroj z hereččina okolí.

Hereččina manažerka však záležitost vyvrátila. "Mezi nimi nejsou žádné romantické zájmy," sdělila. "Vince je její dobrý přítel. Myslím, že bulvár je tak nedočkavý po novém milenci Jennifer, že se zkrátka spletl," doplnila. Na existenci fotografií, na nichž se Jennifer s Vincem objímá, jen reagovala: "Já nevím, jestli takové snímky existují. Ale ona se stále s každým objímá," vysvětlila.

Anistonová byla bez partnera od rozchodu s Bradem Pittem. [celá zpráva] Ten údajně Jennifer opustil kvůli Angelině Jolieové, oba ale svůj vztah stále popírají. Podle některých zdrojů však existují důkazy, které jejich poměr potvrzují. Angelina si prý před pár dny nechala na své pozadí vytetovat králíka, a to jen kvůli tomu, aby se ještě více líbila Bradovi. Angelina má na zádech také vytetovaného tygra, kterého si nechala vyobrazit loni.