Lecká s potomkem nespěchá. Zatím rodinku rozšířila jen o zvířecího mazlíčka, kterého pojmenovala Fanda. "Přiznávám, že jsem z něj úplně hotová. Je zlatý a pořád bych se s ním jenom muchlovala," svěřila se Lecká.  

Na svém dvouměsíčním miláčkovi nejvíce obdivuje jeho pohled. Má totiž jedno očičko oranžové a druhé jasně modré. "Mít doma zvířátko není určitě od věci. Člověk najednou zjistí, že musí být daleko zodpovědnější, než byl doposud. Koneckonců to můžu brát i jako malý trénink na toho pravého člověčího Františka, se kterým rozhodně počítáme," doplnila Iva.

Lecká letos v srpnu oslaví šestadvacáté narozeniny, narodila se ve znamení Lva. Kromě moderování ráda maluje, obrazy prý zdobí celý její byt. Mezi její oblíbené spisovatele patří Charles Bukowski a Jack Kerouack.

Ráda ale také jí, sama o sobě tvrdí, že je "všežrout". "Jsem schopná sníst cokoliv, co hezky vypadá, krásně voní a hlavně když je toho pořádná hromada." Neopovrhne ani červeným vínem, případně pivem, zato tvrdý alkohol téměř nepije. Nesnáší lež, přetvářku a pomlouvání.