Hanychová do Číny odletí 9. července, finále soutěže se bude konat 30. července. Agáta má již vybrané šaty, v nichž se na klání krásek představí a které pro ni představili návrháři z butiku Taiza. [celá zpráva]

Agátu ale Čína neláká. "Moc mě to tam nepřitahuje. Všechno mi tam přijde takové divné," vysvětlila svou nechuť modelka, která čerpá z vlastních zkušeností.

Těší se na ostatní soutěžící

"Byla jsem sice pouze v Koreji, ale myslím, že v Číně to bude podobné. Šla jsem si třeba do korejského obchodu koupit nějaké pro nás obvyklé věci jako například jogurt nebo ovoce. Nic takového jsem ale nesehnala. Všechno mají jen sušené," popsala Agáta, kterou neoslovuje ani tradiční čínská kuchyně.

"Je sice dobrá, ale hrozně pálivá. Když už si něco takového mám dát u nás v Čechách, zajdu radši na suši," prozradila.

Něco by prý v Číně přece jen s potěšením viděla, ale asi nebude mít šanci. "Ráda bych se tam samozřejmě podívala alespoň na místní památky, ale myslím, že na to už nezbude čas, máme všechno pevně rozvržené," podotkla.

Na druhou stranu je prý ale moc zvědavá na ostatní soutěžící dívky. "Jestli se na něco těším, pak na holky z jiných zemí. Věřím, že se rychle skamarádíme," uzavřela Hanychová, která ještě před soutěží stihla nedávno odmaturovat. [celá zpráva]