"Já netvrdím, že se už neožením. Se Sabinou to mělo určité důvody, proč jsem nechtěl svatbu. Ale když to bude s Libuškou dál klapat, nemám námitek. Klidně se ožením," svěřil se Vojtek.

Rocker si pochvaluje, že s Libuší teď má velmi harmonický vztah, který oběma vyhovuje. Pokud by jeho přítelkyně, zatím bezdětná, chtěla potomka, on prý rozhodně nebude proti.

V Česku žije rád

Žádnou dovolenou milenecký pár sice neplánuje, přesto ale budou oba celé léto bok po boku a vlastně i neustále na cestách. "Bydlíme spolu, takže je logické, že mě Libuška, když nemá představení, doprovází," poznamenal Vojtek. A vzhledem k tomu, že pražská scéna Broadway, kde oba vystupují, bude mít v létě divadelní prázdniny, najde se čas na společné cestování.

Skupina Kabát ještě v srpnu podnikne turné po republice. Pak bude mít čtrnáct dní volno a poté všichni letí pracovně do Spojených států, kde budou téměř celý měsíc vystupovat. "Čeká nás koncertování na festivalu v Chicagu, pak se přemístíme do Los Angeles a taky na Havaj," uvedl.

Po světě prý cestuje s chutí, ale žít v zahraničí by nechtěl. "Jsem strašně rád, že žiju v Česku. Mě to tady baví, mám tu spoustu kamarádů a jsem spokojený," podotkl zpěvák spontánně.