Jules Oliverová si nedávno v tisku z legrace postěžovala, že manžela téměř nevidí: "Budu se muset kouknout na Jamieho oficiální webovou stránku, abych zjistila, co vlastně právě dělá." Oblíbený kuchař na tuto jemnou výtku reagoval slibem, že teď už pro něj bude rodina vždy jen na prvním místě. "Nechci být ten typ otce, který najednou zjistí, že jeho děti vyrostly," prohlásil dvojnásobný tatínek a dodal: "Jools a Poppy pro mě znamenají celý svět."

Páru trvalo dlouho, než se Jules podařilo poprvé otěhotnět, proto byli zprávou o dalším těhotenství nadšeni. Jamie manželčino druhé těhotenství označil za "zázrak" a doplnil: "Nemyslím si, že bychom s Jools někdy dřív byli šťastnější."

Jules a Jamie Oliverovi patří v Británii k nejoblíbenějším a nejsledovanějším párům. V nedávné anketě o nejsympatičtější známou matku, která nejlépe skloubila mateřství a kariéru, se paní Oliverová dokonce umístila na druhém místě za britskou televizní moderátorkou Melindou Messengerovou. O své umístění se dělila s Victorií Beckhamovou, manželkou fotbalového kapitána anglického národního týmu. Beckhamovi jsou snad nejsledovanějším britským párem vůbec.