Nicol zapomněla na nešťastné lásky, na Jaromíra Jágra a plně prožívá svůj nynější vztah. Její vyvolený se jmenuje Jaroslav Kalát a je sportovním manažerem.

"Našla jsem toho pravého, přemýšlíme naprosto vážně, že založíme rodinu. Přejeme si s mít dítě," řekla Nicol a hned také dodala, že už jde o půlroční vztah a že je velmi šťastná. "Vždycky jsem si myslela, že si musím lásku hledat. Teď si myslím, že si ji musíte zasloužit, a ona si vás najde sama," svěřila se.

Dárek na usmířenou

Lenertová přiznala, že měla hodně těžká období. Doslova ze dne na den zahodila kariéru moderátorky, odletěla za Atlantik, a tak se domnívá, že její přítel je vlastně dárek, kterým si ji život chce usmířit. "Člověk si asi musí vyzkoušet to horší, aby přišlo něco krásného. Hlavně si taky myslím, že ve třiceti se vztah prožívá mnohem silněji než ve dvaceti."

Jaroslava schvaluje i celá Lenertova rodina. "Je to prostě moje zlatíčko, zabývá se věcmi kolem tenisu, máme spousty společných zájmů a všechno prostě bezvadně funguje," sdělila Nicol.

Zatím si zamilovaný pár nic konkrétně neplánuje - aspoň co se týče termínů. "Nemáme rádi plánování dopředu. Neplánujeme ani dovolenou. Až budeme chtít někam jet, tak se prostě sebereme a pojedeme. A totéž platí o svatbě."

Nicol je trochu pověrčivá, a proto nechce nic zakřiknout. A tak upustila od myšlenky nechat si vyložit karty, jak se bude vyvíjet její společná budoucnost s Jaroslavem. "Já jsem si nechala karty vyložit předčasem a skoro všechno vyšlo. Byl tam schovaný i tenhle muž. Teď už nechci pokoušet osud a chci sama udělat všechno pro to, abychom byli šťastní," usmála se.