"Určitě nos nahoru nemám. Spíš si užívám. Všechno, co dělám, filmování, moderování, skládání muziky, dabování, mě totiž baví. Co mě nebaví, je leda to, jak se o mně leckdy píše. Vždycky jen zírám, co se dá vymyslet. Ale s tím se musím vždycky srovnat, i když mi zrovna tohle moc pod nos nejde," svěřil se Kotek.

Nad některými nepravdivými informacemi v tisku už jen mává rukou. Naštěstí nemá čas ani všechny lži číst, protože je nyní pořádně pracovně vytížený.

Před dívkami prchá

"Pravdou z toho všeho je jen to, že za mnou běhají holky, mailují mi, sledují mě a já před nimi spíše prchám. Ani o prázdninách to nebude lepší, protože budu pořád točit. Přitom herectví bych se ani příliš nechtěl v budoucnu věnovat, spíše režii, kterou bych chtěl studovat."

Kotek se nyní představil i jako Adrian Mole v české zvukové verzi kultovního románu mladé generace Sue Townsendové Tajný deník Adriana Molea. Tuto humornou knihu o zápiscích čtrnáctiletého Adriana uvádí teď na cédéčku.

"Je to pro mne zajímavá zkušenost číst z deníku takového kluka. Sám jsem si chtěl také psát tajný deník, ale vydržel jsem jen prvních pár řádek. Kdybych měl se v něm svěřovat, co všechno za den prožiji, tak bych zase nic jiného nedělal, než psal. Takže tajný deník je pro mě k ničemu," uzavřel Kotek.