"Je to člověk, který mě dovede brát takovou, jaká jsem, a to je pro mě nejcennější. Jinak je běloch, narozený před pětatřiceti lety ve znamení Vodnáře s báječnou rodinou, je ekonomického založení a pozitivního smýšlení," přiblížila Hůlová svého nastávajícího. "Dovede druhé podpořit, když to nejvíce potřebují, a také je dokáže vyburcovat k aktivitě, když podléhají depresím. Je prostě báječný," doplnila Veronika, která po svatbě převezme manželovo příjmení.

Svatba, kde se sejde asi stovka hostů, se bude konat 24. června na zámečku v Nelahozevsi. "Je tam skutečně krásně," poznamenala Hůlová. "Organizujeme ji společně s Milošem, on sehnal prostory, já hudbu, výzdobu a vybrala menu. Seznam hostů dáváme dohromady společně a šaty si necháváme šít každý zvlášť," popsala svatební přípravy.

Šaty šije kamarádka

Veronika zatím nechtěla prozradit, jak budou její svatební šaty vypadat. Naznačila ale, že se rozhodla pro klasickou róbu. "Šaty mi šije moje kamarádka návrhářka. Inspiraci jsme hledaly v katalogu. Já měla představu, ale výběr byl celkem zapeklitý, neboť nevěsty na fotografiích vypadají vesměs báječně. Tak snad jsme vybraly dobře."

Hůlová, které za svědka půjde přítelkyně, se už svatebního dne nemůže dočkat. "Je to velký den mého života a ráda se o tuto radost podělím s ostatními. Člověk stále čte o tom, kdo koho opustil a kvůli komu kdo se s kým rozvedl a proč je kdo nešťastný. Jsem ráda, že jsem na té druhé straně, a doufám, že tam i zůstanu," konstatovala.

Její přítel se však ve světě showbyznysu nepohybuje, mediální zájem by ho proto mohl obtěžovat. "Už si pomalu zvyká. Sice stále brblá, když nás někdo fotí, ale přichází tomu i na chuť," sdělila Veronika.

Poslední dny před svatbou si Hůlová užije s přáteli na Elbě, kde si chce trochu odpočinout. "Pak už to vezme rychlý obrat - příprava svatby, dolaďování drobností, vysílání Prima jízdy a pak už jen - ano," uzavřela Veronika.