"Myslím, že je to lepší nyní než předtím," svěřila se Spearsová. "Myslím, že právě teď je na to nejlepší období. Sex je báječný," uvedla třiadvacetiletá hvězda.

Spearsová by měla porodit své první dítě na podzim. Přestože si nyní nemůže těhotenství vynachválit, připustila, že jí zpočátku vadily ranní nevolnosti a hormonální změny. Navzdory drobným potížím, kvůli nimž musela být i hospitalizována a také se bála, zda dítě vůbec donosí, jí "těhotenství dodává sílu". "Domnívám se, že mi těhotenství umožnilo najít v sobě dobrou stránku mé osobnosti."

Rovněž se svěřila, že při spatření prvního snímku z ultrazvuku ztratila řeč. "Nedokážete skutečně nic říct," uvedla. "Byla jsem dojatá. Myslím, že to jsou nejkrásnější pocity na světě."

Spearsová stále neví, zda se jí narodí holčička nebo chlapeček. U jednoho dítěte nezůstane, již plánuje další těhotenství, zpěvačka chce mít alespoň tři děti. Zatím neví, kdy se vrátí ke své profesi. "Vím, že budu opět pracovat, ale už to bude zcela jiný život," uvedla.