Vztahy Nicole s Tomem se od roku 2001, kdy prodělali velice bolestivý a médii propíraný rozchod, vylepšily. Ihned po slavnostním předávání cen zatelefonovala obdivovaná australská herečka bývalému manželovi Tomovi a jejich společně adoptovanému synovi Connorovi na Nový Zéland, kde Cruise natáčí svůj nový film Poslední samuraj.

Cruise, Cruzová a Kidmanová společně v Cannes

"Bylo pro mě velmi důležité, mluvit poté s Connorem a, ano, s Tomem," řekla k telefonátu Kidmanová a dodala: "Vedeme teď zcela odlišné životy, ale jak už jsem Tomovi řekla, budu tu pro něj až do konce jeho života, vždy tu pro něj budu. V Hodinách je krásný moment, kdy Virginie Woolfová říká "Roky stále pohromadě, hodiny stále...", a my s Tomem jsme spolu strávili pohromadě 11 let. Vaše srdce musí zůstat milující. Hlavně kvůli dětem je to nutné."

Pozornost všech těch, kteří doufají v usmíření slavné dvojice, bude namířena od 14. do 25. května směrem k filmovému festivalu v Cannes, kterého se mají zúčastnit nejenom Nicole s Tomem, ale také Cruisova nová životní partnerka, herečka španělského původu, Penelope Cruzová. Nicole představí svůj nový film Dogville, Penelope remake slavného Fanfána Tulipána. Pokud se sledovaná trojice během festivalu veřejně setká, bude to poprvé od rozchodu Cruiseových v roce 2001.

Nicole hledá životní lásku, románky ji nezajímají

Přestože tisk v poslední době neustále Nicole Kidmanovou spojuje s jejími filmovými partnery (naposledy ji obvinili z rozvrácení manželství jejího hereckého partnera z filmu Cold Mountain, Juda Lowea, a ještě předtím ji spojovali s partnerem z filmu Moulin Rouge, Ewanem McGregorem), herečka sama tvrdí, že v jejím životě žádný muž není.

"Chci někoho, kdo řekne, že po mém boku bude stát až do konce života. Někoho, komu bude můj život připadat stejně důležitý jako ten jeho. Nejsem člověk, který si řekne, že to je bláznivé a jen tak pro legraci hned skočí do nějakého vztahu. Já jsem ráda zamilovaná. Nic příležitostného. Příležitostné vztahy mě nezajímají. Hledám někoho, kdo změní můj život," prohlásila herečka.

Nicole Kidmanová navíc zdůraznila, že žádný vztah aktivně nehledá. "Nezvu muže na rande. Nejsem schopná se dát s někým dohromady, protože nesnesu myšlenku, že bych ho nechala," dodala. "