Návštěvou sirotčince byl Brad Pitt velmi zaskočen. "Nevím, jak bych mohl zůstat nečinný po tom, co jsem tam viděl," uvedl jednačtyřicetiletý herec, který na adopci nevidí nic špatného. "Dává smysl životu," doplnil s tím, že se hodlá do Afriky vrátit co nejdříve, nejpozději v průběhu několika následujících týdnů.

"Chtěl bych tam navštívit hned několik dětí," řekl s tím, že celá záležitost je stejně důležitá jak pro něj, tak pro místní děti.

Hercova návštěva afrického kontinentu vzbudila velké dohady, Brad Pitt tam totiž zavítal s filmovou kolegyní Angelinou Jolieovou (29), o níž se již několik měsíců spekuluje, že rozbila hercovo manželství s Jennifer Anistonovou (35). [celá zpráva] Milenecký poměr však Pitt ani Angelina nikdy nepotvrdili.

Pitt nemá žádné děti, Angelina v minulosti adoptovala kambodžského chlapce Maddoxe, jemuž jsou nyní tři roky. Stejně jako její kolega i ona předčasem začal pomýšlet na další adopci, rovněž dítěte z Afriky. Herečka se již několik let angažuje v charitativních akcích na pomoc chudým zemím světa.