Šedesátiletý Rod Stewart se prý musel smát, když se z médií dozvěděl o těhotenství Lancasterové (34). Sdělovací prostředky i tiskové agentury přitom ve čtvrtek po celém světě informovaly, že milenci spolu očekávají svého prvního společného potomka. [celá zpráva]

Jako první zprávu zveřejnil britský deník Daily Mirror, který se odvolal na Stewartova manažera Arnolda Steifela. Ten podle listu uvedl: "Splní se jim jejich sen, když založí rodinu."

Spletitou situaci následně napravovala rockerova tisková mluvčí. Výroky podle ní nepřesně převzali z listu Daily Record. Zvěsti o těhotenství prý kolovaly již několik týdnů, manažer měl jen říci, že pokud by se spekulace potvrdily, jejich sen by se naplnil. Ovšem pro Daily Record doplnil, že pokud ví, Penny těhotná není, Daily Mirror přitom poslední slova zcela vypustil.

"Tohle se už říká asi půl roku, kdyby to pravda skutečně byla, už by to na ní (Penny) bylo vidět," přidal se Nic Young, tiskový mluvčí Lancasterové.

Stewart již má z předešlých vztahů a manželství šest dětí: Sarah je 41 let, Kimberly 25, Seanovi 24, Rubymu 17, Renée 12 a Liam deset let. Sedmé dítě ¨zatím není ani na cestě, pokud by ale jednou Penny těhotná skutečně byla, Rod by byl velmi rád.