"Mluví se o tom, jako by (manželství) selhalo," podivil se jednačtyřicetiletý Brad Pitt v rozhovoru pro magazín GQ a zároveň uznal, že svazek s Anistonovou zdaleka nebyl bezchybný. Rozvod přitom považuje za normální, obdobné věci se podle něj někdy stávají.

Herec, který si údajně užívá plně života, si zároveň nedovede představit, že by se měl svou budoucnost svázat s osudem jediné ženy. "Nechápu názor, že by manželství mělo vydržet napořád," uvedl herec, který je známý především z filmů Trója či Ocean´s Eleven.

Jennifer Anistonová podala žádost o rozvod v březnu, dva měsíce poté, co se oba manželé shodli na tom, že jejich svazek nefunguje, jak by měl. Skončilo tak přibližně čtyřleté manželství, které navenek vypadalo velmi spokojeně. [celá zpráva]

Pittovi začala média vyčítat jeho záletnictví s herečkou Angelinou Jolieovou (29), jeho kolegyní ze snímku Pán a paní Smithovi. Tento poměr nikdy nepotvrdil, ale ani zcela nevyvrátil. Brad trvá na tom, že jeho manželství nerozbila milenka, ale rozličné důvody komplexního charakteru. Rovněž podotkl, že jeho vztah k Anistonové i nadále zůstává kladný, vzájemně si zůstali přáteli.