"Zatím se ale vdávat nehodlám," prohlásila. Připustila však, že rozhodnutí záleží také na partnerovi, což ona těžko ovlivní. Zato o případných dětech neuvažuje vůbec. "Děti? Ani omylem, ještě je čas. Nejdříve tak za sedm let."

Diana se modelingu věnuje částečně i v Moskvě, tam má ale na práci málo času, nejčastěji proto předvádí v Praze. V soukromí se nejraději obléká do sportovního oblečení, romantická móda jí totiž podle vlastního názoru nesluší. "Když si kupuji šaty, pochopitelně chci, aby vypadaly sexy, ale třeba v krátké sukni bych si sama nikam nevyrazila," sdělila Kobzanová.

Sexy džíny a bunda

Pokud však jde na párty s přítelem, chce aby jí to maximálně slušelo, a bere si proto i rafinované modely. Co se týče barev, nedá dopustit na černou, má ráda také tyrkysovou a pastelové barvy. Jednoznačně nejlépe se však cítí v teniskách, džínách a teplákové bundě. "Říká se, že to není sexy, ale mě to naopak sexy připadá," podotkla.

Diana Kobzanová, která v roce 2001 vyhrála soutěž Miss ČR, v současnosti čelí žalobě, kterou na ni podal Miloslav Zapletal za nafocení porno snímků. [celá zpráva] Organizátor soutěže jí kvůli fotografiím odebral titul. Odhalování však Diana již má za sebou. "Už opravdu ne, jsem z toho vyléčená," uvedla.