"Myslely jsme, že jdeme jenom do továrny, tak jsme se na to oblékly," řekla Petra Macháčková, když ve wellness klubu viděla velkou perličkovou lázeň. Nakonec ale problém s chybějícími plavkami obešly dívky tak, že si půjčily koupací pláště.

Zatímco Agáta Hanychová využila nabídky masáže, nastydlá Petra Macháčková a Lucie Králová se předváděly a cákaly na sebe u vířivky. Petra se v plášti do vířivky i ponořila.

Hlavním cílem jejich dnešní návštěvy Karlovarska ale byla prohlídka závodu Mattoni Karlovarských minerálních vod, kde se vyrábí i minerálka.

Pozdvižení vyvolaly dívky v expedici, kde si půjčily vysokozdvižné vozíky a pod dozorem řidičů se s nimi zprvu nešikovně, ale nakonec s jistotou, projížděly. Možnost vyfotit si missky využili i někteří zaměstnanci, kteří se vmísili mezi fotografy s mobilními telefony s fotoaparáty. Agáta pak roztočila vozík s naloženým fotografem dokola, až prosil o milost.

"Takovou továrnu hned tak neuvidíte. Bylo to opravdu zajímavé," řekla po prohlídce výrobny minerálek Miss ČR Lucie Králová.