"Hráč Ronaldo a moderátorka Daniella Cicarelliová oficiálně oznamují, že se rozešli. Vyhrazují si právo nepodávat podrobnější informace a detaily," píše se v prohlášení.

Zprávu později potvrdil rovněž deník O Estado de Minas, který zveřejnil článek o tom, že Ronaldo se na přítelkyni rozzlobil, když se zúčastnila párty v domě svého bývalého milence. Tím je Joao Paulo Diniz, dědic sítě supermarketů Pan de Azucar.

Podle listu se Ronaldo s Daniellou stýkal od loňského června. Podle smlouvy, kterou mezi sebou uzavřeli, jí teď náleží skoro šest miliónů dolarů, které Danielle v dohodě v případě rozchodu přislíbil.

Zprávy o rozpadu vztahu nejprve vyvrátila tisková poradkyně Cicarelliové Camila Lanogliaová, která jen uvedla, že Daneilla před několika týdny prodělala potrat a nyní se nachází v zahraničí. O hodinu později však sama poradkyně rozeslala prohlášení, v němž konec vztahu stvrdila.

Ronaldo a Daniella se přitom teprve letos zasnoubili ve Francii. Nebudou muset projít rozvodovým procesem, neboť v zemi galského kohouta uspořádali jen neoficiální svatební obřad. Nikdy skutečně nebyli manželi, neboť fotbalista stále ještě není rozveden se svou první ženou Milene Dominiguesovou.