"Já jsem si nechala před šestnácti lety operovat oční víčka a velice dobře mi drží," poznamenala Marie Rottrová, která uvažuje o dalším zákroku. "Když tato možnost existuje, tak proč ji nevyužít. Nebojím se, že by se nepodařila, spíš se těším. Výsledek mohl být docela fajn."

Nejí sladkosti

Marie Rottrová o sobě říká, že je nervní typ, který neumí zůstat dlouho v klidu, takže nemá problém udržet si štíhlou linii. I když k jedné úpravě musela před časem přece jen přistoupit. "Vyškrtla jsem sladké, jím více zeleniny, méně masa i přílohy. A s jídlem končím vždy nejpozději kolem šesté odpoledne."

Také pravidelně cvičí a chodí se psem na dlouhé procházky. Teď ale je trochu posmutnělá z toho, že není vyloženě teplé jaro. "Nemám sice ráda tropická vedra, stačí mi pětadvacet stupňů, ale takové jaro, jako teď, to je na mne přece jen příliš," prohlásila.

Léto v Toskánsku

Nevlídné jaro si chce vynahradit v létě, kdy vyrazí na cesty. Koncem června jede s celou rodinou na dovolenou do Toskánska a pak se vydá na návštěvu přátel v Česku. "Chystám do Vsetínských Beskyd a pak k příbuzným. Už se na to moc těším, protože to vždycky bývá úžasné."

Marie Rottrová nyní žije nedaleko Prahy v Kolovratech. Nedávno měli doma malou slavnost - jejich fenka Dastinka slavila narozeniny. Bylo jí osm let a zpěvačka jí upekla masový dort, který ozdobila růžemi z mrkve a papriky. "Především děti byly v sedmém nebi, jak se jim oslava líbila," uzavřela Rottrová.