"Je pravda, že určitá část mých známých se teprve teď ukázala v pravém světle. Kromě těch, kteří mě podporují, se totiž bohužel najdou i tací, kteří informace o mně do bulváru sami píšou," postěžovala si Agáta Hanychová, která si na zvýšenou pozornost médií zvykala postupně již odmalička.

Na zájem si jakožto dcera populární herečky musela Agáta zvyknout již dříve, což jí nyní pomáhá lépe se vyrovnat s publicitou, která se na ni nahrnula po soutěži Miss ČR 2005. Se lží se snaží vypořádat s humorem.

"O mém soukromí se díky mé matce psalo snad od chvíle, kdy jsem se narodila, bohužel. Na druhou stranu jsem měla alespoň čas si vybudovat nějaký obranný postoj," podotkla Hanychová.

Vymyslí vlastní lež

"Jinak než se srandou se všechno to, co se o mně píše, ani brát nedá. Když už si o mně mají vymýšlet novináři, tak to si snad raději něco vymyslím rovnou já sama. Třeba mamka kdysi skálopevně tvrdila, že se její dítě bude jmenovat Božena, i když to byla blbost. Takže v tomhle ji asi budu následovat," svěřila se Agáta, která mnohé informace o sobě nebere příliš vážně.

"Myslím, že opravdoví kamarádi, kteří stojí za mnou, jsou na tom stejně," uzavřela.