"Teď už se moc těším až bude doopravdy teplo, abych i kabátky mohla odložit a vytáhla různé hadérky, šaty, trička, sukně, které jsem si na letošní jaro a léto pořídila," uvedla Zagorová.

"Jaro začínám vstřebávat, protože zima mému tělu už vůbec nesvědčí. Jinak se musím přiznat, že jsem se rozhodla letos na jaře tak trochu ulejvat," podotkla.

"To neznamená, že bych vůbec nic nedělala. Připravuji novou desku šansonů, to bude trvat asi tak půl roku, chystám své pravidelné pořady pro televizi a občas nějaký ten koncert. Ale všechno v klidu a v pohodě, abych si také trochu odpočinula, protože to potřebuji. Vloni jsem měla až moc aktivit a hodně vystoupení," vysvětlila.

K příjemným stránkám jejího života patří partner, tenorista Štefan Margita. Ten s úspěchem vystupuje na divadelních prknech světových metropolí a Hanka za ním vždycky přijíždí a těší se z jeho úspěchů.

"Štefan už ví na několik let dopředu, kde bude vystupovat. Pro něj je to příjemná situace a pro mne také. Ráda za ním jezdím a mám vždycky velkou radost, když mu operní diváci ve světě tleskají."