Zamilovaná slova zastihla Alici na druhé straně zeměkoule v americkém Bostonu, kde studuje jazykovou školu. Tisíce kilometrů k ní zároveň putoval i zásnubní prsten zdobený briliantem, který nechal její budoucí manžel vyrobit na zakázku v exkluzivním klenotnictví.

"Zásnubní prstýnek mi vyrobili v klenotnictví přesně podle mého přání. Je z bílého zlata s krásným briliantem. Alice reagovala obratem a kromě svého ano mi okamžitě domů poslala své fotografie, aby se pochlubila, jak jí prstýnek sluší," svěřil se šťastný Janda.  

Novomanželé v bílém

Svatba je ohlášena na první polovinu června, ale místo obřadu zůstává tajné. Slavnostní akt, který proběhne ve středních Čechách, bude laděný v jarním romantickém stylu.

"Alice mi řekla, že si chce svatbu naplno užít a chce být strašně krásná. Proto zvolila svatební šaty bílé barvy a má je už objednané v módním salónu. Abychom k sobě ladili, budu také celý v bílém. Snubní prstýnky jsem nechal udělat z dvojího zlata. Ihned po obřadu odjedeme na týdenní svatební cestu na Srí Lanku," prozradil hudebník.