Paris Hiltonová na výsluní stovky sexy osobností podle chuti Francouzů vyřadila zpěvačku Britney Spearsovou, která žebříčku kralovala loni. V předešlých letech se nejpřitažlivějšími ženami staly Halle Berryová a Anna Kurnikovová.

Hiltonová se do povědomí veřejnosti dostala zejména svou neúnavnou účastí na společenských večírcích, na nichž se nezřízeně opíjí a svádí muže.

Druhé místo obsadila herečka Angelina Jolieová, která je současně také letošní držitelkou ocenění nejkrásnější osobnost. [celá zpráva]

Ze známých tváří se do první desítky ankety FHM ještě dostala herečka Monica Bellucciová. Krásky vzešlé ze soutěží Miss Francouze příliš nevzrušují, například slavná Elodie Gossuinová, která v minulosti vyhrála také Miss Europe, se propadla až na pětadvacátou příčku.

Žebříček byl sestaven na základě hlasů na internetovém serveru magazínu. V anketě, která se konala od 25. ledna do 28. března, hlasovalo celkem 210 tisíc internetových uživatelů.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Považujete Paris Hiltonovou za sexy ženu?

Možná se vdá

Hiltonová, která se v současnosti stýká s Parisem Latsisem, rozvířila naděje na svatbu, když prohlásila, že s ním chce zůstat navždy. "Určitě se jednou vezmeme. Jsem mladá, ale miluji ho. Je to muž, s nímž bych chtěla prožít zbytek svého života," uvedla na adresu svého milence.

Latsis se s Paris stýká od začátku letošního roku. [celá zpráva] Podle některých zdrojů mu prý vadí přílišná popularita Hiltonové. "Nemá rád fotoaparáty," potvrdila Paris s tím, že se její milenec nerad na veřejnosti předvádí.