"Hodně lidí teď děti nechce nebo je odkládá na pozdější dobu. Chápu, že někdo chce mít rodinu později, ale vůbec si nemyslím, že dítě člověka omezuje. Je to přesně naopak, pořád si uvědomuji, že to nejcennější mám doma v peřince. Prostě tento trend se naší rodině úspěšně vyhnul," svěřila se Aňa.

"Jako příklad mám před očima svoji dvacetiletou sestru Ester, která čeká miminko ve dvaceti a strašně si ho přála," poznamenala.

Bruna bere do práce

Herečka se letos na podzim představí hned v trojici nových českých filmů. "Letos budu mít opravdu plodný podzim. Ve filmu Štěstí mám roli Dagmary, což je žena, která trpí začínající psychickou chorobou."

"V Šílení, který natočil Jan Švankmajer, hraji roli malé nebezpečné nymfomanky v příběhu inspirovaném povídkou markýze de Sade. Velmi zajímavý je pro mne i Hřebejkův nový film Kráska v nesnázích, který se začne točit se v září. Tady hraji dívku Marcelu, ale přesná charakteristika téhle postavy právě ve scénáři vzniká," vyjmenovala.

Jedno však ví Aňa Geislerová určitě. Na natáčení nebude chybět její malý Bruno. Aňa ho s sebou bere do práce již nyní a nemůže si jeho trpělivost vynachválit.