Novotný je vysloveně rodinný typ. Ke třem vlastním dětem další adoptoval a je hrdý na to, že i když nejstarší potomci již dospěli, drží rodina při sobě. Nyní chystá velkou oslavu stříbrné svatby.

U vínka na Moravě

"Mám takový fofr, že v úterý jsem vůbec nenašel čas slavit. Měl jsem v diáři jednu akci za druhou. Ale v pátek si to vynahradím a výročí se ženou si pořádně užijeme. A dokonce na Moravě. Mám tam totiž také pracovní povinnosti, tak to spojíme a uděláme oslavu se svými přáteli a dobrým moravským vínkem a slivovicí," svěřil se.

"Moje žena se tam také moc těší. Když se lidí mají rádi, tak stříbrná svatba už stojí za pořádnou slavnost," dodal.

Novotný teď odpočívá od svých televizních zábavných pořadů. Novoty a Dobroty ukončil v pravou chvíli, dřív než ztratily zájem televizních diváků. Věnuje se především vlastní produkční firmě, která zastupuje celebrity, nyní i hvězdy ze SuperStar Šárku Vaňkovou a Juliána Záhorovského.

Po oslavě za teplem

Vlastní také cestovní kancelář a hned po oslavách stříbrné svatby se chystá na Krétu. "To už je pro mne tradiční cesta. Krétu miluji, jezdím tam s přáteli pravidelně. Celý měsíc výpravu povedu, ale budu i pracovat, protože mne tam vždycky napadá spousta nových věcí," uvedl Novotný.

"Letos s námi jede v první polovině měsíce Šárka Vaňková a ve druhé Julián Záhorovský. Oni se na to těší, bude to pro ně nová zkušenost a pro ty, kteří tam s námi budou, zase zcela nová mladá společnost."