Blegerová nafotila lechtivé snímky pro květnové vydání francouzské mutace magazínu Playboy. Svlékla se do kalhotek, poprsí si částečně zakrývala rukama.

Ředitelka a organizátorka klání o francouzskou královnu krásy Genevieve de Fontenayová jejím počinem byla "zděšena a zdrcena". "Od Laetitie jsem čekala všechno, jen ne tohle. Nemůžeme to jen tak přejít," poznamenala de Fontenayová.

Vedení soutěže se sešlo na zvláštním jednání, kde byl Laetitin případ zhodnocen a kde se také rozhodlo o odebrání korunky. Původně se uvažovalo, že by měla Blegerová rovněž vrátit věcné dary, které po vítězství získala, nakonec padlo rozhodnutí, že si je může ponechat. 

Pravidla soutěže vítězkám ukládají, že po rok kralování a v následujících pěti letech se nesmějí pro podobné účely odhalit. Blegerová ale není první francouzskou misskou, která se k erotickým snímkům propůjčila, v roce 1983 někdejší vítězka pózovala obnažená pro časopis Paris Match.

Blegerová byla zvolena na konci 2003 pro nadcházející rok, loni v prosinci ji na trůnu vystřídala Cindy Fabreová.

Podobný případ se stal i v ČR, když Miss 2001 Diana Kobzanová před dvěma lety nafotila erotický materiál pro pánský magazín. Porušila tím uzavřenou smlouvu s agenturou pořádající soutěž. Za trest jí byl definitivně odebrán titul.