Bývalá moderátorka erotického pořadu Peříčko Zuzana Belohorcová tvrdí, že studium na vysoké škole využívá i k tomu, aby si sama dokázala, co všechno zvládne. Proto ani o žádnou protekci nestojí.

Jednu školu, Státní konzervatoř v Bratislavě, už má zdárně za sebou. Teď se plně soustředí na další, a to na Filozofickou fakultu UKF v Nitře, kde studuje obor masmediální komunikace v oblasti reklamy.

Škola ji baví

"Učím se vlastně to, co během týdne dělám. To je ohromná výhoda, že můžu nové poznatky rovnou zužitkovat v praxi," vysvětlila Zuzana. "Je pravda, že jsem se setkala s profesory, kteří se divili, proč potřebuji ještě nějakou školu a chci se dál vzdělávat, navíc při práci. Ale mě škola prostě baví," řekla slovenská sexbomba.

"Jde mi o to, abych se při přednáškách dozvěděla co nejvíc, a soustřeďuji se hlavně na to. Možná i proto jsem zatím nezaregistrovala, že by mi chtěl nějaký profesor nadržovat nebo dělat návrhy."

Belohorcová v současnosti uvádí na Evropě 2 svou vlastní talkshow Zuzanight. [celá zpráva] Také hraje v divadle Arena a neustále pendluje mezi Prahou a Slovenskem. "Je pravda, že někdy mám opravdu dost a cítím se hodně unavená," přiznala devětadvacetiletá blondýna. "Věřím ale pevně tomu, že studia dokončím," svěřila se.