Že to bude holčička, věděla moderátorka už předem z ultrazvukových vyšetření. Ještě před měsícem ale tvrdila, že se holčička bude jmenovat Anna, Alžběta nebo Eliška. Kateřinu prosazoval její manžel.

"Ještě když jsme jeli do porodnice, tak jsme pořádně nevěděli. Manžel nakonec řekl, ať to rozhodnu já. No a když mi ji dali hned po porodu ještě na pupeční šňůře na břicho, tak jsem věděla, že to je Kačenka," popsala Voldánová.

Držitelka několika televizních ocenění, která v sobotu skončila na druhém místě v anketě TýTý v kategorii moderátor zpravodajských pořadů, už má šestiletého syna Vojtu. "Zatím si ji tak otlapkal a pronesl, že s ní teď moc zábavy není. A pak se začal věnovat žaluziím v porodnici - je to chlap, to se nezapře."

Podle Voldánové není malá Kačenka dosud nikomu z rodičů podobná. Má prý ale černé vlásky, jako manžel. "Teď jsme tři dny po porodu, to mají všechna miminka takové faldíky a zmuchlanou kůži, takže se zatím nedá říct, jestli je po mně nebo po manželovi," dodala.

Dnes má termín porodu také kolegyně Voldánové z konkurenční televize Nova - moderátorka Televizních novin Jana Adámková. Jejímu prvorozenému synovi Petrovi je pět let; jakého pohlaví bude druhé dítě, Adámková tají.

Tento týden, v neděli 10. dubna, očekává příchod svého prvního potomka na svět taky modelka a druhá vicemiss ČR z roku 2001 Andrea Vránová - Kloboučková.