Podle Dannyho Modera je s jejich manželstvím vše v pořádku. Před svým domem na pláži v kalifornské Venice reportérům deníku The Sun řekl: "Naše manželství nemá žádné problémy. Slyšel jsem všechny ty zvěsti, vím o nich. Není to ale pravda, jsme v pohodě."

O nepřetržitých hádkách slavného páru informuje tisk už od jejich svatby vloni v létě. Svého manžela si nejlépe placená hollywoodská herečka vybojovala a podle některých zdrojů dokonce "koupila" od jeho bývalé ženy Very. Té měla údajně dát odstupné, bude-li souhlasit s rozvodem. Vera Moderová se dlouho bránila, ale Julii se nakonec Dannyho získat podařilo.

Tisk však od té doby neustále přináší zprávy o Juliině žárlivosti a scénách, které mu na veřejnosti dělá. Naposledy z natáčení filmu, kde Julia hraje hlavní roli a Danny stojí za kamerou.

Z první plánované svatby Julie Robertsové s hercem Kieferem Sutherlandem sešlo. Nevěsta se údajně rozmyslela. Později se provdala za countryového hudebníka Lyla Lowetta, toto manželství ale dlouho nevydrželo. Danny Moder je jejím druhým mužem.