Na oslavu rodiče Richardsová a Sheen pozvali asi padesát hostů. Z pozvání neslevili ani poté, co začátkem března oznámili, že se rozcházejí. [celá zpráva] Všichni se sešli ve společném domě obou herců, který se nachází uprostřed kalifornských kopců.

Hosté s napětím očekávali, jak se budou Denise a Charlie k sobě v napjatých životních okamžicích chovat. Dosavadní manželé je překvapili - nebyla na nich znát ani stopa po vzájemné nevraživosti. Oslava se konala ve výborné náladě, kterou si užili jak roční dcerka herců, tak pozvaní. "Chtěli uspořádat hezkou hostinu pro jejich holčičku," uvedl zdroj z blízkého okolí herců.

Čtyřiatřicetiletá Richardsová na rozvodu trvá navzdory tomu, že je nyní v šestém měsíci těhotenství. S Charliem (39) se poznala při natáčení snímku Good Advice v roce 2002. V červnu o dva roky později se za něj provdala. Partneři spolu účinkovali ve filmu Scary Movie 3. Charlie Sheen je znám z řady seriálů, dále hrál například ve filmech Wall Street či Hot Shots. Richardsová proslula jako Bondova dívka po boku Pierce Brosnana. Prosadila se ve filmech Wild ThingsStarship Troopers.