Ve snaze držet své děti při zemi, je Paul McCartney nechal chodit do místní státní školy. Stella se údajně celé dětství musela snažit, aby ji děti měly rády.

Své děti bude vychovávat jinak

Svým dětem podobný osud nepřeje, proto nebude otcovy výchovné metody napodobovat. "Stále trpím paranoidním pocitem, že mě lidé nemají kvůli mému zázemí rádi. Proto se stále snažím, aby si mě oblíbili," řekla návrhářka módnímu časopisu i-D.

"I kvůli tomu se snažím být v práci velmi hodným šéfem. Ne vždy tato snaha pracuje v můj prospěch, ale chci být na lidi milá," dodává Stella McCartney. O výhodách, které z jejího navštěvování místní státní školy plynuly, prý nikdy nepřemýšlela.

"Byla jsem ve stejné škole od 11 do 17 let, tak předpokládám, že si tam na mě lidé zvykli. Vždy jsem se ale styděla, když mi ujel autobus a byla jsem do školy přivezena nějakým luxusním autem," řekla. Stella soudí, že ještě divnější než dětem se její přítomnost zdála učitelům, kteří dobře znali hudbu jejích rodičů.

Na otázku, zda si myslí, že někdy přestane mít potřebu dokazovat, že za něco stojí a není jen dítětem slavných rodičů, odpověděla: "Ne. Jsem ze sebe nešťastná, je to opravdu patetické."

Stella McCartney je dcerou bývalého člena legendární skupiny Beatles, Paula Mc Cartneyho, a jeho první manželky Lindy. Ta před pár lety zemřela po neúspěšném boji s rakovinou prsu. Paul se v loňském roce znovu oženil s modelkou Heather Millsovou.