Světové klání o nejkrásnější dívku se bude letos konat v thajském Bangkoku, Miss Universe bude vyhlášena v květnu. Na soutěž Smejkalovou doprovodí její přítel Pavel. Ten ji totiž do České Miss doporučil, čímž kromě pobytu získal také sto tisíc korun.

Česká Miss kromě hodnotných cen vyhrála milión korun, celý obnos zatím na účet neobdržela. Podle Jany Bryndové z PR oddělení pořádající agentury Miss Marketing bude Smejkalová dostávat peníze po několika částech.

Rande se sázkařem

Součástí pracovního programu dvaadvacetileté Smejkalové byl v pondělí také slavnostní přípitek se sázkařem Vladimírem Švejdou. Jednatřicetiletý aktivní fotbalista, který se živí podnikáním s rodiči, kromě výhry v soutěži Tipsportu získal i setkání s Českou Miss. Oba se prý na první společné "rande" těšili. 

S Kateřinou se Vladimír dnes setkal poprvé, z tisku však již předem usoudil, že je to velmi inteligentní a upřímná dívka. "Vítězka je moc pěkná, nejvíce se mi líbí její upřímnost. Je chytrá a ví, co od života chce," sdělil Novinkám Vladimír, který pravidelně sází v Davli u Prahy.

Na setkání byla zvědavá také samotná Česká Miss. O šťastlivci se domnívá, že je v sázení skutečný profesionál a opravdový znalec sportu. Doufá, že jí Vladimír poradí, na jaké zápasy by mohla vsadit.