Beckham, eso fotbalového klubu Real Madrid, musel potlačovat už před Cruzovým narozením fámy, že nehodlá mít dalšího potomka. Naopak všude prohlašoval, že chce mít co největší rodinu, nejméně čtyři až pět dětí.

"Rád bych měl děvčátko. Chtěl bych mít čtyři nebo pět dětí, prostě být velkou rodinou," řekl fotbalista pro španělský časopis.

Beckhamova tchýně Jackie Adamsová už vyjádřila přesvědčení, že další dítě bude záhy na cestě. "Chtějí velkou rodinu a již kolují vtipy, že až bude Cruzovi rok a půl, bude Victorie opět v jiném stavu".

Změna jména?

Cruz se narodil letos v únoru. [celá zpráva] Beckhamovi mu dali jméno, které ve Španělsku nosí zpravidla dívky. Vyvolali tak nepříznivé reakce - Davidovi se posmívají jeho spoluhráči v klubu, do manželů se naložil také španělský tisk. Beckhamovi možná budou nakonec donuceni synovo křestní jméno změnit.

"David a Victoria byli bolestně zasaženi, když se jim lidi smáli kvůli výběru jména. Přitom období po narození by mělo být tím nejhezčím," uvedl důvěrný zdroj. Mluvčí páru však poznamenal, že Beckhamovi mohou svého "potomka pojmenovat, jak se jim zachce".