"Cestu jsme naplánovali na červenec. Vezmeme karavan, naložíme pejska a vyrazíme poznávat Itálii," svěřil se Martin Michal, manžel Vondráčkové.

"Základními body jsou Řím, Florencie a Benátky. Půjde vlastně o větší rodinnou výpravu, bude nás celkem šest. S druhým karavanem se totiž k nám připojí po cestě můj bratr Jaroslav, který žije v Německu. Spolu s ním pojede jeho manželka a dcerka," prozradil.

Láká ji pláže a kuchyně

Vondráčková si Itálii už před časem zamilovala. Tentokrát se těší především na pláže i na proslulo italskou kuchyni. "Myslím, že manžel vymyslel letošní dovolenou velmi dobře. V Itálii jsem byla několikrát a ráda se tam vracím už kvůli italské kuchyni, kterou oba milujeme. Spát sice budeme v karavanech, ale jíst budeme v dobrých restauracích. Těším se na pravou pizzu a všechny možné speciality z mořských potvor," přiblížila své chutě Helena.

"A samozřejmě k tomu nesmí chybět Pinot Gregio, což je skvělé lehounké bílé víno," doplnila zpěvačka, která prý bude manžela po Itálii provázet. "V Itálii jsem ještě nikdy nebyl, a tak se hodně těším. Manželka ji dobře zná a souhlasila, že mi bude průvodcem, zatímco na mne připadla role řidiče na trase dlouhé dvanáct set kilometrů.," uzavřel Michal.