Mezi hvězdami, jejichž čísla začala po internetu volně kolovat, jsou například Eminem, Lindsay Lohan, Christina Aguilera, Andy Roddick, Ashlee Simpsonová, Vin Diesel, Anna Kurnikovová a mnoho dalších.

Jedna z přítelkyň Hiltonové Amy Saccová jen za jediné dopoledne zaznamenala asi sto dvacet neznámých hovorů z různých míst Spojených států.

Jiná americká televizní hvězda Victoria Gottiová vyprávěla, že i její telefon nepřestával zvonit. "Za hodinu jsem měla sto hovorů. Nechtěla jsem mobil vypnout, protože můj starší syn byl venku na schůzce," uvedla. "V neděli v 5,30 ráno jsem ho vypnula. Když jsem ho pak znovu zapnula, ihned začal zase zvonit. Zešílím z toho."

Kromě telefonních čísel se hacker zřejmě dostal k dalším informacím, které byly v Parisině přístroji uložené. Jde hlavně o poznámky soukromého charakteru a seznam schůzek.

Údajnému hackerovi se podařilo získat data mobilní společnosti T-Mobile. Měl se dostat také ke snímkům, které si celebrity pořizovaly svými mobilními telefony. Jde o fotky Hiltonové, Demi Moorové, Ashtona Kutchera a Nicole Richieové.

Jedna nejmenovaná celebrita se na Hiltonovou osočila. "Dala jsem jí své telefonní číslo, když jsme se setkaly na Miami, ale netušila jsem, že si ho uloží na mobil."