"Máme chlapce, jeho jméno je Cruz, líbí se nám to," řekl v neděli vpodvečer David Beckham před klinikou, kde navštívil manželku a synka. "Výběr byl těžký, ale oba jsme se shodli právě na tomto jménu. (Syn) je nádherný, je nyní se svými bratry a je viditelně velmi šťastný," nadšeně uvedl fotbalista Realu Madrid.

Lola Oria, španělská jazyková lektorka působící na Oxfordské univerzitě, potvrdila, že Cruz je jméno, které ve Španělsku dává děvčatům. "Ve Španělsku budou mít problémy, protože to je dívčí jméno," uvedla. Jde o starou podobu dívčího jména, které je podle ní pro anglicky mluvící osoby těžko navíc vyslovitelné. Cruz se v hispánském prostředí používá často jako příjmení, nosí jej například herečka Penélope Cruzová.

Cruz přišel na svět císařským řezem v neděli v madridské klinice. [celá zpráva] "Matce i dítěti se daří dobře a rodina by ráda poděkovala lékařům Vidalovi, Gillardovi a celému týmu, který nám pomáhal a podporoval nás," píše se v tiskovém prohlášení manželů Beckhamových.

Když se novináři včera Beckhama zeptali, za jakou zemi bude jeho třetí synek jednou asi hrát fotbal, David odpověděl: "Narodil se tady, ale uvidíme. Upřednostnil bych Anglii, ale člověk nikdy neví," uzavřel.