Policistu Jaya Osgau v Sand Lake v Michiganu zarazilo, jak si to po silnici šine šnečím tempem a vrávoravým stylem vůz bez řidiče. Jeho rychlost se pohybovala mezi deseti a patnácti kilometry v hodině. Muž zákona nejprve řidiče podezíral z řízení v opilosti. Zapnul reflektory, ale za volantem nikoho nespatřil.

Usoudil, že se auto samo rozjelo od nedaleké benzinové pumpy. Vůz však náhle učinil prudkou otočku a zajel na soukromé parkoviště, kde narazil do jiného auta. Policista vystoupil a na místo se šel podívat. Když nahlédnul dovnitř, zjistil, že v autě sedí čtyřleté dítě. To začalo couvat a nabouralo do policejního vozu, které Osga zaparkoval za ním.

"Hošík si chtěl půjčit video, oblékl se tedy, vzal si klíče a zmocnil se auta. S tím se mu podařilo dojet až k videopůjčovně, ta ale byla už zavřená, a tak se vydal zpět domů," popsal policista sled událostí.

Policie žádnou žalobu nevznesla. "Jsou mu přece čtyři roky a rodiče v noci spali," řekl komisař. Podle něj manévry při řízení dítě odkoukalo v minulosti od matky, která mu je ukazovala, zatímco jí chlapec seděl na klíně.