"Ale já spím velmi dobře. Žádné prášky neužívám, abych usnula. Nejmenší syn František chodí brzy spát, ti starší synové už mají posunutou večerku. Vždyť je jim už patnáct a šestnáct let. Takže když zhasnou, obvykle jdeme do postele. A budím se tím, že se ten nejmenší ozve v sedm hodin, že si chce jít k nám lehnout. A co dělám pro svou krásu? Mám na ni heřmánek. Ale toho s velkým H," zažertovala.  

Doma pomáhají i babičky

"Samozřejmě, že bych rodinu a domácnost sama nezvládla," přiznala. "Mám k pomoci babičky, ale nemohu je zatížit tím, že mi povedou domácnost. Ovšem mám naši Marušku, což je paní, která mi pomáhá s domácností a je pro nás zcela nepostradatelná. A tím, jak se stará o nejmenšího Františka, kterému jsou tři a půl roku, stala se členkou naší domácnosti," vysvětlila Heřmánková, která nyní žije především Festivalem slovenského divadla.

"Tvorba slovenských režisérů a herců představuje špičku evropské divadelní tvorby a obrovský divácký zážitek. Letos uvedeme devět inscenací osmi různých slovenských divadel, a to na třech pražských scénách a poprvé i mimo Prahu - v divadle v Karlových Varech," uzavřela Heřmánková.