Herci spolu žili sedm let. Letos se však rozešli [celá zpráva], důvodem podle některých médií byl Pittův vztah s Angelinou Jolieovou. [celá zpráva] Anistonová se zase začala brzy stýkat s Francouzem Vincentem Casselem. [celá zpráva]

Podle amerických zdrojů však ani v jednom případě nešlo o perspektivní vztahy, což si oba protagonisté dobře uvědomují. Jsou spolu natolik spjati, že se kontakty jen těžko přetrhávají. Nyní jsou prý opět milenci, a to důvěrnějšími než kdykoliv předtím.

Důkazem toho má být jejich společná romantická večeře v Los Angeles, při které je přistihli místní reportéři. Brad a Jennifer se drželi za ruce, zamilovaně si šeptali a vyzařovalo z nich štěstí.

Sami nic nevyzradili, ale jejich okolí nemlčí. "Jsou si stále velmi blízcí a nadále se milují," uvedl nejmenovaný zdroj. "Brad není typ člověka, který by byl nevěrný, dodržuje určité principy," dodal na adresu údajného Pittova záletu s Angelinou.

O znovuzrození vztahu Pitta a Anistonové sní rovněž Betty Russellová, hercova babička, která si nepřeje nic jiného, než je vidět opět spolu. Je přesvědčená, že rozchod byl jen dočasný. "Vždycky spolu byli tak šťastni. Byl to pro mě šok, když mi (Brad) zavolal a řekl mi, že se rozcházejí. Nikdy se ani nezmínil, že by mezi nimi byly nějaké problémy," sdělila.