Před čtrnácti dny oslavila Kate Mossová jednatřicáté narozeniny, na jejichž počest uspořádala velkolepou oslavu v rockovém stylu. Od Petea se nehnula ani na krok a hned druhý den oznámila, že nalezla skutečnou lásku. Po dvoutýdenním poblouznění spadly modelce z nosu růžové brýle a najednou se před ní namísto prince na bílém koni objevil fetující rocker.

Kate se bojí, že by jí vztah s mužem závislým na kokainu zničil nebo stáhl do podsvětí, a tak mu raději dala kopačky. "Je příliš divoký. Nemůžu si to už dovolit," řekla svým přátelům.

Především ji ovšem měl rozčílit Peteův nechutný výstup v televizi, kde prozradil intimnosti o jejich vztahu, hovořil o dlouhodobé budoucnosti a dokonce ukazoval vytetované iniciály, které si nechali společně nedávno udělat.

Modelčiným přátelům se navíc nelíbí rockerova drogová závislost, která by mohla neblaze ovlivnit také její dvouletou dceru Lilu Grace, kterou má Kate s vydavatelem Jeffersonem Hackem.

"Pete není ten typ chlapa, kterého by někdo chtěl mít za nejlepšího přítele. Kate v minulosti hodně divoce pařila, ale jejich spojení by bylo naprosto hrozivé," zhodnotila herečka Sadie Frostová.