"Nikdy jsem nebyla na horách a nikdy jsem neměla na nohách lyže. Nyní si poprvé vyjedu se svými přáteli do hor. A ti mi řekli, že učit se lyžovat je pro mě zbytečné, že musím rovnou jezdit na snowboardu," poznamenala Anife, manželka Ivana Vyskočila.

"Především mi jde o to, abych byla vždycky sexy. Už mám připraveny šminky, rudou rtěnku, červenou tvářenku a oční stíny, které mi na horském vzduchu budou pořádně držet a nerozmažou se," přiblížila přípravy.  

Na lyže s orientální podprsenkou

Neopomíná ani módu. "Připravila jsem si zimní róbu. Budu celá v červeném, aby si mě každý všiml. Mám novou červenou bundu, červené kalhoty, rukavice, čepici, šálu," vyjmenovala Vyskočilová.

"A pod tím rudým oblečením budu mít jako vždy orientální podprsenku. Kdybych někde padla, měla úraz a museli mě svléknout, tak aby všichni koukali, jaké mám pěkné sexy prádlo," vysvětlila třicetiletá Turkyně z Bulharska.

Nápadné oblečení volí Anife i při slézání skal v létě. "V létě na mě všichni valili oči, když jsem se plazila po stěně v orientálním oblečku a sexy prádélko jen prosvítalo. Já prostě musím být vždycky něco extra, aby ze mne lidi byli paf," přiznala s úsměvem.