"Nejsem moc dobrá kuchařka a vařím jen výjimečně, když mě k tomu dožene hlad nebo dostanu na něco chuť. Přiznám se, že mě to v kuchyni ani moc nebaví," svěřila se Bára.

Žádná stížnost od návštěvy

"Proto nemám žádnou rodinnou specialitu a vařím jako chlap. Do hrnce naházím nějaké věci, okořením a hotovo. Občas to vypadá pozoruhodně, ale pokaždé se to dá sníst. Žádná návštěva si nikdy nestěžovala," pousmála se Štěpánová.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Vaříte rádi?

"Neumím ani rozeznávat druhy masa a nevím, jaká koření se do čeho používají. Koření mám hodně druhů, ale v zápětí zapomínám, na co se hodí. Jak říkám, vaření prostě není nic pro mě," dodala.

"Miluji exotická jídla, krevety a všechny ostatní mořské potvory, což jsou věci, které naopak můj přítel nesnáší. Trpí ale třeba i v okamžiku, kdy si dám čínské vejce. Nechápe, jak to můžu jíst, když je podle něj komplet zkažené," řekla. 

Zimu ráda nemá

V zimních měsících se Bára Štěpánová zavírá doma. Všem radovánkám spojeným se sněhem a mrazy se úspěšně vyhýbá.

"Neumím lyžovat, nebruslím, zimu přežívám. Ven vůbec nechodím a užívám si doma tepla. Depresím v žádném případě nepodléhám, ale potřebuji hodně pracovat. Čím víc pracuji, tím víc jsem nabitá energií. Nevydržela bych mít ani týden volno a klid. To by pro mě byl největší trest," uzavřela Štěpánová.