Dvaatřicetiletý Arron Walshaw a jeho snoubenka, třiadvacetiletá Ceri Hallová, z Ossetu v britském hrabství West Yorkshire mohou plánovat svatbu snů poté, co minulou středu vyhráli v loterii Lotto Raffle, napsal server BBC.

„Při minulém losování jsme získali další tiket zdarma a já jsem věděl, že do konce tohoto slosování zbývají jen minuty,“ svěřil se BBC Arron. Rozhodl se, proto, že zkusí své štěstí, a vyběhl se sázenkou ven do nejbližšího obchodu.

Jenže ke stejné pokladně jako Arron zamířila i jistá dáma. „Musela vidět, že hodně spěchám, protože trvala na tom, že ji mohu předběhnout,“ uvedl Aaron s tím, že nebýt toho, podat sázenku včas by rozhodně nestihl.

Následně se muž vrátil za svou snoubenkou a večer prý strávili tím, že sbírali po bytě drobné. Pár potěšilo, že nasbírali celkem 50 liber (zhruba 1500 korun) a budou moci vyrazit na výlet. Ráno však zjistili, že jsou milionáři. „Rádi bychom tu dámu potkali ještě jednou, abychom jí mohli poděkovat, že změnila naše životy,“ sdělil Arron.