"O svátcích jsme všichni přibrali, protože jsme si až moc užívali jídla a klidu. Po Novém roce jsme zjistili, že se nevejdeme do kalhot, že jsme ještě přibrali. A to nejde. To už by na nás byl hrozný pohled. Proto musíme držet dietu, abychom zhubli na společnou váhu čtyři sta dvacet jedna kilo," prozradil Pavel Vohnout alias Kyklop.

Hlasujete v anketě pod článkem:
Také shazujete kilogramy nabrané o vánočních svátcích?

"Nechceme samozřejmě dopadnout jako vychrtlé modelky s bulimií. Naším heslem jsou Churchillova slova, že nejlepším sportováním je lehnout si na gauč v botách, zapálit si doutník a nalít si panáka bourbonu. A my k tomu dodáváme - ještě zapnout bednu, koukat na lehkou atletiku a kritizovat soutěžící," popsal jejich hubnoucí program.

Výročí poznamenala dvojčata

Skupina Maxim Turbulenc existuje již deset let. U příležitosti výročí koncem loňského roku její členové uspořádali koncert v pražské Lucerně. Zároveň vydali cédéčko se svými nejúspěšnějšími hity. Připravují ale i další album s novými písněmi. "Takže do Nového roku jsme vstoupili navzdory tomu, že jsme přibrali na váze, s velkým optimismem," poznamenal Vohnout.

"Protože nejsem žádný troškař, tak se mi k našemu výročí narodila dvojčata, dvě rozkošné holčičky Sandra a Nikolka. Je to radost, ale té práce... Ještěže máme babičku. Bez manželčiny maminky bychom to asi nezvládli," přiznal nadšený otec Kyklop.